90 Derece Açılır Fotoselli Kapı

  1. Anasayfa
  2. Ürünlerimiz
  3. Fotoselli Kapılar
  4. 90 Derece Açılır Fotoselli Kapı

90 Derece Açılır Fotoselli Kapı

90 Derece Açılır Fotoselli Kapı 90 Derece Açılır Fotoselli Kapı90 Derece Açılır Fotoselli Kapı90 Derece Açılır Fotoselli Kapı90 Derece Açılır Fotoselli Kapı

Konfor ve güvenlik için 90 derece açılır kapı sistemleri

Adana Life Otomasyon 90 derece açılır kapı sistemleri, özellikle kapının manüel olarak açılmasının çok külfetli veya pratik olmadığı yerlerde girişi kolaylaştırmaktadır. Bunlar mutlak güvenliğe sahip, sade ve modern tasarım çizgileri ile karakterize edilmektedirler. Adana Life Otomasyon projeye özgü çözümler gerçekleştirerek, planlamacılara büyük özgürlük tanımaktadır.

Elektromekanik TSA-Modeli , bir kapının açılmasında konforun ve desteğin gerekli olduğu her yerde kullanılmaktadır.

Sadece yedi santimetrelik mükemmel boyutu ile otomatik kapı mekanizmaları her bina mimarisine neredeyse görünmez şekilde uyum sağlamaktadırlar.

Elektromekanik ECturn 90 derece açılır kapı kapatıcıları ile engelsiz iç mekânlarda kapılar rahat ve kolay açılıp kapatılabilmektedir.

 Otomatik döner kapı mekanizması Powerturn büyük, ağır kapıları da sağlıklı ve güvenli bir şekilde açar. Bunun yanında düşük yapı yüksekliği sayesinde her dizayna sorunsuz uyum gösterir. Sadece bunun sahip olduğu Smart swing fonksiyonu sayesinde kapının manüel işlemesi kolayca sağlanır.

İtalyan Markası Sesamo ve Lentus Fotoselli Kapılarının, Bölge Bayisi Adana Life Otomasyon'dur.
90 Derece Açılır Fotoselli Kapı Adana da profesyonel servis ekibiyle Life Otomasyon da. Fiyatları ve ayrıntılı bilgi için telefon: 0549 369 79 49

Copyrigt © 2017 Adanaotomatikkapi.com Life Adana Otomatik Kapı Sistemleri ® || Design By Olivin Ajans