Garaj Kapısı

Artık her alanın değerlendirildiği şehirlerde garaj alanlarının değeri günümüzde artmaktadır. Garaj alanlarının güvenliği ve doğa koşullarına karşı korunması da önem teşkil etmektedir. Garaj kapısı, araçlarınızı ve garaj alanlarını her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda güvenliğinizi sağlamakta da yardımcı olur. Hareketli garaj kapıları, her türlü konut, işyeri, sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.
Garaj kapısı, bina girişlerindeki geniş açıklıkları kapatmak ve araç geçişine olanak sağlamak amacıyla isteğe ve ihtiyaca göre çeşitli ölçülerde ve özelliklerde üretilebilir.
Garaj kapısı kurulumlarında gelişen teknolojik sistemler hayatınızı kolaylaştırıyor. Kullanımı kolay kontrol üniteleri ile arabanızdan inmeden garajınızdan sokağınıza, sokağınızdan garajınıza rahatça girip çıkmanızı sağladığı gibi hava koşullarından etkilenmeden hızlı ve güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar.
Life Otomasyon sizin gerekli ihtiyacınızı karşılamak için her projeye uygun, istenilen ebat ve özelliklerde garaj kapıları üretmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, deneyim ve son teknoloji teknik donanımı sayesinde ürettiği ürünler ile sağlam, estetik ve uzun ömürlü garaj kapısı çözümlerini hizmetinize sunmaktadır.
Ürünlerimizin başlıca özellikleri:

  • Uygulama yapılacak alanın özelliklerine göre uygun şekillerde yataklama alternatifleri sunulur. (Yataklama: garaj kapısının açılması, tavana paralel hareket etmesi sırasında dönüş için kullanılan sistemdir)
  • Kapıların sızdırmazlığını sağlayan fitiller kullanılır.
  • Isı izolasyon bulunan cam pencere seçenekleri, isteğe göre konumlandırılabilir.
  • Yaya geçiş kapıları kullanışa uygun şekilde kurulabilir.
  • Kumanda, buton, kartlı giriş, şifreli giriş veya anahtarlı buton gibi isteğe göre kurulabilen otomasyon sistemleri bulunmaktadır.
  • Elektrik kesilmesi ve arıza gibi durumlarda mağdur olmamınız için manuel kontrol sistemi yer almaktadır.
  • Talebinize göre otomatik kapanma seçeneği de mevcuttur.

Dekoratif garaj kapılarında isteğe bağlı olarak kurulabilecek pencereler ile garaja ışık girişi sağlanabileceği gibi kapıya şık bir görünüm kazandırılabilir. Garaj kapıları, elektrik motoru ve kapı ağırlığını dengeleyen sistemi sayesinde manuel olarak da kolaylıkla açılır. Kapı ağırlığı kendi sistemine özgü yaylar sayesinde kullanıcıyı zorlamaz.

Garaj kapısı sistemlerinde paneller arasında, kapı üstünde, yanlarda ve alt sırada bulunan contalar sayesinde iç kısma toz, hava, yağmur suyu girişinin önüne geçilir. Kapının yere yumuşak bir şekilde oturmasını sağlamak için alt tarafa da contalar yerleştirilir. İsteğe göre bu contaya güvenlik sensörü de bağlanabilir. Garaj kapısının rüzgara karşı direncini sağlamak için paneller içeriden çelik levhalarla güçlendirilir. Giriş – çıkış sistemleri için talep edilen sayıda uzaktan kumanda kodlanabilir, ek butonlar bağlanabilir. Opsiyonel olarak otomatik kapanma sağlanabilir, emniyet fotoseli bağlanabilir.


Garaj Kapısı Adana da profesyonel servis ekibiyle Life Otomasyon da. Fiyatları ve ayrıntılı bilgi için telefon: 0549 369 79 49